У Кропивницькому відремонтували залу другої спортшколи та оновили міський тир. ФОТО

У Кропивницькому відремонтували залу другої спортшколи та оновили міський тир. ФОТО

Сьогодні, 19 вересня, у Кропивницькому презентували оновлену спортивну залу КЗ "КДЮСШ № 2". На відкриття зали приїхали міський голова Андрій Райкович, його заступниця Наталія Дзюба, секретар міськради Андрій Табалов та начальник управління молоді та спорту Сергій Колодяжний. Об этом сообщает aoinform.in.ua со ссылкой на СМИ."Із грудня минулого року у спортзалі розпочався капітальний ремонт. Його не робили близько 50 років . Ремонтували залу за кошти бюджету міста, витратили майже 2,5 мільйона гривень. Зараз там усе нове" , – зазначив Колодяжний.

Представники влади оглянули й оновлений тир."Два роки тому у тирі не було навіть каналізації. Зараз тут сучасні роздягальні, туалети. Нині триває ремонт у 50-метровій галереї. За кілька тижнів, гадаю, його завершать. Є ще плани про поліпшення умов тренування у тирі. У майбутньому це дасть можливість приймати тут чемпіонати України" , – зауважив начальник управління молоді та спорту.

У тирі очільник депкорпусу встиг протестувати гвинтівку."Із такої зброї я ніколи не стріляв, досить незручно. Я пам’ятаю, які тут були умови раніше. Зараз – вони просто чудові" , – наголосив Табалов.

Загалом у тирі займаються близько 150 осіб.
Джерело статті: “http://rk.kr.ua/u-kropivnitskomu-vidremontuvali-zalu-drugoi-sportshkoli-ta-onovili-miskii-tir-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя