У Closer пройде цикл лекцій про сучасне українське мистецтво

Проект «Спрощення» Відкритої групи, 2013 рік. Автори «вирівняли» сходи. Фото: open-group.org.ua Об этом сообщает sigma-plus.in.ua со ссылкой на СМИ.В арт-центрі Closer на вулиці Нижньоюрківській, 31 стартує п’ятий сезон лекцій про мистецтво «Образ» – цього разу присвячений сучасним українським художникам.

У попередні роки лекції охоплювали світове мистецтво з XV до XX століття. Тепер українські художники розповідатимуть про своїх колег – таких як Аліна Клейтман, Іван Світличний. Розповіді крізь призму особистого досвіду та професійної діяльності.

Сезон відкриється о 19:00 15 травня лекцією художника Нікіти Кадана про Відкриту групу. Проект «Падаюча тінь Мрії на сади Джардіні» цього художнього угруповання зараз презентує Україну на Венеційській бієнале.

Проект передбачав політ літака «Мрія» над Венеційськими садами дев’ятого травня. Польоту не сталося, натомість художники створили міф про цю уявну подію.

Лекції відбуватимуться щосереди. Вхід вільний, але потрібно зареєструватися.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/05/14/u-closer-projde-tsykl-lektsij-pro-suchasne-ukrayinske-mystetstvo/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя